Anti selülit masajı

Anti Selülit Masajı

Bir türlü kurtulamadığınız selülitiniz oldu mu? Masajın vücutta biriken fazla yağları yakmaya yardımcı olduğunu, selülitte doğru beslenmenin büyük önem taşıdığını ve bölgesel incelme sağladığını biliyor muydunuz? Bir masajın bu soruna nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin!

Selülit nedir?

Selülit, tipik olarak uyluk, kalça ve sırtta yağ hücrelerinin toplandığı bölgelerde meydana gelen derinin bağ dokusunun kalınlaşmasıdır. Selülit genellikle cilt üzerine giysiler giyildiğinde gamzelerin veya tümseklerin ortaya çıkmasına neden olur. Selülit masaj, egzersiz, diyet ve kozmetik cerrahi ile fazla deri alınarak tedavi edilebilir.

Anti Selülit Masajın Faydaları

Yağ yakmak için bir masajın kullanılması yeni değil, ancak son zamanlarda daha çok duyuruldu. Selülit önleyici masaj, kasları daha sıkı hale getirmeye ve selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir. Masajın etkinliği, ne kadar süreyle kaldığına ve sıklığına bağlıdır.

Selülit Karşıtı Masaj Yağ Yakmaya Yardımcı Olur. Birçok kişi masaj yaptırırken yağ yaktığını fark etmeyebilir. Masaj, gerginliği gidermeye ve zihninizi sakinleştirmeye yardımcı olacak, bu da yağ yakma sürecini hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca tüm bu harika faydaları masajın kendisinden elde ediyorsunuz!

Düzenli olarak temiz yemek yemek neden önemlidir?

Kilo vermenin en iyi yolu, temiz bir diyeti uygun egzersizle birleştirmektir. Ancak süreçte bazen bir adım gözden kaçabilir – masaj. Masaj, selülit görünümünü azaltmaya ve kilo verme yolculuğunuzda yardımcı olacak kas oluşturmaya yardımcı olabilir.

Yağ yakmak için hangi yiyecekler iyidir

Diyet yapmak, özellikle kilo vermek söz konusu olduğunda, her zaman kolay değildir. Bununla birlikte, bir masaj yağ ve selülit yakmaya yardımcı olur. Selülit önleyici masaj ayrıca vücuttaki toksinleri ve atıkları ortadan kaldırarak selülit görünümünün azalmasına yardımcı olur. Ayrıca uyluk, kalça ve midedeki yağ dokusundan yağ birikintilerinin atılmasına yardımcı olabilecek kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur.

Kilo vermek için en iyi egzersizler nelerdir?

Kilo vermenize yardımcı olabilecek birçok egzersiz vardır, ancak başlamak için en iyi yer kilo verme hedefleriniz için en iyi genel egzersizdir. Bu egzersizlerden biri de squattır. Bu harika bir egzersiz çünkü tek bir hareketle birçok kası çalıştırıyor. Bacaklarınızı ve karın kaslarınızı harekete geçiren bir egzersiz arıyorsanız, yapmanız gereken şey squat!

Facebook‘ta takip edin veya masaj çeşitlerini inceleyin.

  • A very nice and decent place, a quality spa and massage center with friendly staff. They attach great importance to privacy. Thank you for your interest.

  • I was very surprised that such a world massage and all with a different technique in Iskenderun, such professionally trained, friendly staff and high level of hygiene cannot be found anywhere else, the name of quality and massage JADE SPA WELLNESS thank you

  • Uzun zamandır masaj ve spa deneyimi birisi olarak söylüyorum bu zamana kadar kimse masaj yapmamış jade spa ile tanışana kadar resmen masaj ile yeniden tanıştım kullandıkları ürün ve malzemeler gerçekten kaliteli bu hizmeti aldığıma teşekür ederim herkese tavsiye ederim

  • Super

Scroll to Top
Scroll to Top