Mix karışık masaj

Mix Masaj

Mix masaj Yeni bir masaj türüdür. Kas ve eklem ağrılarına iyi gelir.

Karışık masaj nedir

Karışık yani Mix masaj, iki veya daha fazla farklı masaj türünü birleştirir. Örneğin, bir İsveç baş masajı ve bir derin doku masajı. Karışık bir masaj, ulaşılması zor bölgelere ulaşmayı kolaylaştırabilir ve vücuttaki belirli ağrıları hedefleyebilir. Bazı insanlar, tek bir masaj türünden daha kapsamlı ve kapsamlı hissettirdiği için birleşik bir yaklaşım kullanmayı tercih eder.

Karışık yani Mix masaj nasıl yapılır?

Karma masaj, İsveç, Derin Doku, Refleksoloji, Akupresür, Shiatsu gibi farklı okullardan gelen teknikleri birleştiren bir masaj türüdür.

Ne sıklıkla (karışık) mix masaj yaptırmalıyım?

Karışık bir masaj, hem derin doku hem de İsveç masajının bir kombinasyonuna sahip olduğunuz zamandır. Karışık masaj yaptırmanız gereken sıklık, ihtiyaçlarınıza ve hangi yaralanma veya işlev bozukluklarıyla uğraştığınıza bağlıdır. Masaj terapistiniz öneriyorsa, devam edin! Vücuda düzgün bir şekilde iyileşmesi için ihtiyaç duyduğu şeyi vermek her zaman iyidir.

Karışık masajda ne tür yağlar ve kremler kullanılır?

Karma masajda kullanılan yağ ve kremlerin türü, terapinin türüne bağlıdır. Derin doku masajı için genellikle hindistancevizi yağı gerekir. Tay, Hint ve esneme ve basınç noktalarını içeren diğer vücut çalışmaları için nane veya lavanta gibi uçucu yağlar sıklıkla kullanılır.

  1. Karışıkmasaj nedir?

    Karma masaj, İsveç ve derin doku masajlarının birleşimidir. Diğerlerinin yanı sıra dört el veya sıcak taş da içerebilir.

Facebook‘ta takip edin veya masaj çeşitlerini inceleyin.

  • A very nice and decent place, a quality spa and massage center with friendly staff. They attach great importance to privacy. Thank you for your interest.

  • I was very surprised that such a world massage and all with a different technique in Iskenderun, such professionally trained, friendly staff and high level of hygiene cannot be found anywhere else, the name of quality and massage JADE SPA WELLNESS thank you

  • Uzun zamandır masaj ve spa deneyimi birisi olarak söylüyorum bu zamana kadar kimse masaj yapmamış jade spa ile tanışana kadar resmen masaj ile yeniden tanıştım kullandıkları ürün ve malzemeler gerçekten kaliteli bu hizmeti aldığıma teşekür ederim herkese tavsiye ederim

  • Super

Scroll to Top
Scroll to Top