Volkanik sıcak taş masajı

Volkanik Sıcak Taş Masajı

Volkanik sıcak taş masajı, terapistin bazı bölgelere farklı ısıtılmış taşları yerleştirdiği bir masaj türüdür. Taşlar, yanlarında ateş yanan bir fırına yerleştirilerek ısıtılır. Bu masaj türü, sıcak aylarda soğumanızı, soğuk aylarda ise ısınmanızı sağlar. Ağrı kesici ve kas gevşetici dahil olmak üzere bu masaj tarzının birçok faydası vardır.

Volkanik Sıcak Taş Masajı Nedir?

Volkanik Sıcak Taş Masajı, ısıtılmış lav taşlarının kullanıldığı bir masaj şeklidir. Artan kan dolaşımı ve kemik stimülasyonu gibi birçok faydası vardır. Ayrıca ağrıyı azaltmaya, stresi hafifletmeye ve toksinleri serbest bırakmaya yardımcı olabilir.

Volkan Sıcak Taş Masajı Nasıl Hazırlanır?

Volkanik taş masajı, rahatlatıcı ve derinden rahatlatıcı bir deneyimdir. Volkanik bir taş masajı, yüksek bir sıcaklığa kadar ısıtılan ve vücutta kullanılan topraktan bazalt taşlarını içerecektir. Taşların ısısı vücudumuza inanılmaz bir rahatlama sağlar ve derin bir rahatlama hissi yaratır.

Volkan Sıcak Taş Masajı Sırasında Ne Beklemeli?

Her masaj terapisti, ihtiyaçlarınıza en uygun farklı bir tekniğe sahip olacaktır. Bununla birlikte, çoğu terapist bir masaj sırasında aynı araçları kullanacaktır. Volkanik sıcak taş masajında ​​kullanılan aletler arasında lav taşları, ısıl işlem görmüş taşlar ve sıcaklığı 110-120 derece civarında olan su taşları yer alır. Volkanik bir sıcak taş masajı sırasında beklenecek bir diğer şey ise ya masanın üzerinde olmak ya da masanın altında battaniyeli bir mindere sırtını yaslayarak yatmaktır.

Volkan Sıcak Taş Masajının Faydaları

Volkan Sıcak Taş Masajının faydaları nelerdir? Volkan Sıcak Taş Masajı, tipik olarak vücudun belirli bölgelerine basınç uygulamak için ısıtılmış taşların kullanıldığı bir masajdır. Taşlar, cilde kolayca sürülebilene kadar açık alev, elektrik veya mikrodalga kullanılarak ısıtılır. Çin kökenlidir ve genellikle akupunktur seansları sırasında kullanılır. Artrit, osteoartrit veya fibromiyalji gibi çeşitli sağlık sorunları olan insanlar için faydalı olabilecek kas gerginliğini azaltmaya ve kan dolaşımını artırmaya yardımcı olduğu bulunmuştur.

En İyi Deneyim için İpuçları ve Püf Noktaları

Volkanik bir sıcak taş masajı, kas düğümlerini hedef almak ve kan akışını uyarmak için ısıtılmış taşlar kullanan bir derin doku masajı şeklidir. Volkanik sıcak taş masajı, kasların daha derin katmanlarını hedefler ve stresi, kaygıyı azalttığı ve vücudun bağışıklık sistemini iyileştirdiği gösterilmiştir. Bu masaj türü ayrıca öfori hissine yol açabilecek endorfin salgılar.

Taşlar ısıtarak derin doku iyileşmesi sağlar

Volkanik taş masajı terapisi, dünyanın en iyi masözlerinden bazıları tarafından popüler hale getirilmiş denenmiş ve test edilmiş bir tekniktir. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir masaj için cilde uygulamadan önce taşları belirli bir sıcaklığa kadar suda ısıtmayı içerir. İşlemde volkanik taşlar kullanılır çünkü mineraller açısından zengindirler ve ısıtıldıklarında ısınarak derin doku iyileşmesi sağlarlar.

Klasik masaj nedir?

Facebook‘ta takip edin veya masaj çeşitlerini inceleyin.

  • A very nice and decent place, a quality spa and massage center with friendly staff. They attach great importance to privacy. Thank you for your interest.

  • I was very surprised that such a world massage and all with a different technique in Iskenderun, such professionally trained, friendly staff and high level of hygiene cannot be found anywhere else, the name of quality and massage JADE SPA WELLNESS thank you

  • Uzun zamandır masaj ve spa deneyimi birisi olarak söylüyorum bu zamana kadar kimse masaj yapmamış jade spa ile tanışana kadar resmen masaj ile yeniden tanıştım kullandıkları ürün ve malzemeler gerçekten kaliteli bu hizmeti aldığıma teşekür ederim herkese tavsiye ederim

  • Super

Scroll to Top
Scroll to Top