bölgesel masaj teknikleri

Bölgesel Masaj

Gereken zaman ve çaba nedeniyle masaj yaptırmak için kendinizi hiç isteksiz hissettiniz mi? Bu yazıda, bölgesel masaj yaptırmanın bazı faydalarını ele alacağız.

Bölgesel Masaj Nedir?

Bölgesel masaj, terapistin stres ve diğer fiziksel sorunları hedef almak için belirli bir araç kullandığı veya vücudunuzun belirli noktalarında hareket ettiği bir masaj şeklidir. Teknik genellikle boyun, sırt, kalça veya omuz ağrısı olan biriyle kullanılır.

Farklı Bölgesel Masaj Türleri

Bölgesel masaj terapisi, omuzlarınız ve boynunuz veya üst sırtınız ve kollarınız gibi belirli bölgelere sahip bir masaj türüdür. Vücudunuzun bu bölgelerindeki sinir sistemini ve kas dokusunu uyararak çalışır. Terapistiniz omuzlarınızda bir seans yapabilir, ardından sırtınızın bir bölgesine geçebilir. Bu, yaralanmaları önlemeye ve yeni yollarla kaslar oluşturmaya yardımcı olur.

Neden Bölgesel Masaj yaptırmalıyım?

Ağrılarınıza yardımcı olacak bir masaj düşünüyorsanız, bölgesel bir masaj sizin için doğru seçim olabilir. Bu masaj türü, vücudunuzun sırt, boyun, omuz ve baş gibi bir bölgesi için özel olarak tasarlanmıştır. İklimi çok sıcak veya soğuk olan bir bölgede yaşıyorsanız, yerel-bölgesel bir masaj yardımcı olabilir ve sıcak aylarda gergin kasların gevşemesine veya soğuk aylarda gerginliğin azalmasına yardımcı olur.

Çözüm

Son olarak, bir vücut kısmına masaj yapmak kas gerginliğini azaltır. Bu, bir masajla veya esnekliklerini artırmak için vücudun kaslarını zaman içinde yavaş ve kademeli olarak hareket ettirerek başarılabilir.

Facebook‘ta takip edin veya masaj çeşitlerini inceleyin.

  • A very nice and decent place, a quality spa and massage center with friendly staff. They attach great importance to privacy. Thank you for your interest.

  • I was very surprised that such a world massage and all with a different technique in Iskenderun, such professionally trained, friendly staff and high level of hygiene cannot be found anywhere else, the name of quality and massage JADE SPA WELLNESS thank you

  • Uzun zamandır masaj ve spa deneyimi birisi olarak söylüyorum bu zamana kadar kimse masaj yapmamış jade spa ile tanışana kadar resmen masaj ile yeniden tanıştım kullandıkları ürün ve malzemeler gerçekten kaliteli bu hizmeti aldığıma teşekür ederim herkese tavsiye ederim

  • Super

Scroll to Top
Scroll to Top