Köpük masajı

Köpük Masajı

Köpük masajı, Türk hamam kültüründe oldukça önemli bir yer tutar. Göbek taşında yoğun şekilde ter attıktan sonra cildin ölü derilerden, kirden arınması sağlanır. İskenderun masaj salonumuzda bu hizmeti bulursunuz.

Köpük Masajı Nedir?

Vücudunuzdaki stres, ağrı ve sızılardan kurtulmak istediğinizde, bunu yapmanın en iyi yolu nedir? Köpük masajı sizin için mükemmel bir cevap olabilir!

Köpük masajı, herkes ve ayrıca sporcular tarafından kullanılması daha olası bir masaj terapisi şeklidir. Terapist ellerini köpükle kaplar. Köpük, kasları gevşetmeye yardımcı olarak, gerilmelerini kolaylaştırır.

Köpük masajı nasıl yapılır?

Köpük masajı, derin doku ve fasyaya odaklanan bir tür derin doku masajıdır. Stres ve gerginlikten uzun süreli bir rahatlama sağlayabildiği için tüm vücut mesajlarının en etkili türlerinden biridir. Bu masajda kullanılan özel köpük çok yoğundur ve terapistin üzerinde çalışması için sağlam ama esnek bir yüzey sağlar.

Köpük masajının faydaları

  • Ağrıları azaltır
  • İyileşme sürecini hızlandırır
  • Kan akışın arttırır
  • Toksinleri vücuttan uzaklaştırır

Türkiye’de köpük masajı.

Köpük masajı bir tür derin doku masajıdır. Bu teknik, koşu veya spor gibi aktivitelerden oluşan kas yapışıklıklarının parçalanmasına yardımcı olur.

Facebook‘ta takip edin veya masaj çeşitlerini inceleyin.

  • A very nice and decent place, a quality spa and massage center with friendly staff. They attach great importance to privacy. Thank you for your interest.

  • I was very surprised that such a world massage and all with a different technique in Iskenderun, such professionally trained, friendly staff and high level of hygiene cannot be found anywhere else, the name of quality and massage JADE SPA WELLNESS thank you

  • Uzun zamandır masaj ve spa deneyimi birisi olarak söylüyorum bu zamana kadar kimse masaj yapmamış jade spa ile tanışana kadar resmen masaj ile yeniden tanıştım kullandıkları ürün ve malzemeler gerçekten kaliteli bu hizmeti aldığıma teşekür ederim herkese tavsiye ederim

  • Super

Scroll to Top
Scroll to Top